Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarny poniedziałek w regionie: Lublin, Chełm, Puławy... Gdzie szykują się protesty?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2016 r. o 19:06 Powrót do artykułu
Jakim prawem ustawowo życie zarodka stawia się ponad życie matki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! PRZECIEŻ ZWOLENNIKOM ABORCJI KTOS POZWOLIL SIĘ URODZIC! !! Tym znalezionym w beczkach w Czerniejowie też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a we Włodawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma swoje sumienie i odpowiada sam za własne czyny. Więc nie rozumiem w czym problem. Jeśli ciąża jest zagrożeniem dla życia matki lub płód nie rozwija się prawidłowo to kobieta powinna mieć prawo wyboru. Sama nigdy nie byłam w takiej sytuacji, bo urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Ale tu nikt, do cholery, nie mówi o legalnym usuwaniu ciąż bez wyraźnych podstaw medycznych, więc droga władzo zajmij się czymś pożytecznym i zostaw obecną ustawę aborcyjną taką jaką była dotychczas! Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I widać że CK w Lublinie jest organizacją polityczną. Co za wiocha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten problem został stworzony w kilku celach.Między innymi po to żeby przyćmić sprawy/problemy ważniejsze dla PIS-U takie jak TK. Chyba nie myślicie że większość tych polityków wogóle wierzy w boga i zależy im na usuwanych zarodkach. Tak wogóle zwolennicy zaostrzenia i całkowitego zakazu aborcji nie pojmują że protestującym nie chodzi o legalizację aborcji a pozostawienie wszystkiego tak jak było. Zrozumieją może gdy ich samych będzie to dotyczyć, gdy ich żonie lub córce chory, nie mający większych szans przeżycia płód, będzie zagrażać ich zdrowiu lub życiu. Katole mają klapki na oczach i dają sobą manipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I widać że CK w Lublinie jest organizacją polityczną. Co za wiocha! " Rzygać się chce jak się takie coś czyta. A co aborcja i prawa kobiet mają wspólnego z polityką? Masz na myśli, że projekt ustawy jest po myśli PIS, a wśród protestujących nie ma PISu ? PISowcy mogą się dołączyć do protestu. Uderza on też w kobiety głosujące na PIS. PISowcy do strajku! CK raczej nie ma nic wspólnego z kościołem katolickim, bo to m.in. z ich działań wypłynął projekt tej ustawy. I ten brak powiązań z kk jest bardzo słuszny. Ale to się zmieni jak PIS przejmie lubelski ratusz. Być może nawet CK zostanie zwrócony kk. Przecież to były klasztor. Wyremontowany za publiczne pieniądze to im się należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i ludzie popierający PiS tak, ale nie politycy PiS. Co aborcja i prawa kobiet mają z polityką? Dużo. Zwłaszcza teraz. Rzygać to mi się chce, kiedy jakiś facet zaczyna mi mówić i grozić że trafię do więzienia za to że usunęłam, dajmy na to pięcio tygodniowy płód po tym gdy dowiedziałam się że płód jest uszkodzony.Choćby nawet pięcio miesięczny usunę, jeśli dowiem się że grozi mi coś poważnego, lub że dziecko ma urodzić się z zespołem downa. Nikt inny nie ma prawa o tym decydować. Jeśli ten projekt ustawy zostanie zatwierdzony i ustawa wejdzie w życie, to ja choćby jutro dokonam aktu apostazji. Kościół posuwa się za daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety rodzą dzieci, bo do tego je pan Bóg ( dla ateistów: natura) stworzył(a). Skrobać się (za publiczne pieniądze) chcą wywłoki i one właśnie protestują, zachęcane do tego przez przegranych w wyborach, którzy się z przegrana pogodzić nie mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do niby" Normalnego"- jeśli chcesz wychowywać np.dziecko z gwałtu,to idź do sierocinca i i je zaadoptuj.Pomysl tak,jak karzesz myśleć zgwałconym kobietom zachodzących w ciążę, że Bóg tak chciał i kochaj to dziecko,jak swoje,upragnione. I oczywiście bez wsparcia, bo one też wsparcia ojca dziecka nie mają. Pomysł trochę nom coś klapniesz jezykiem. A może babcie modelowe,które są przeciwne aborcji w tych trudnych sytuacjach,będą zamiast księdzu,dawać tym biednym dzieciom,utrzymywać ich, lub może któraś zaadoptuje takie dzieciątko lub chociaz niepelnosprawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić. - Reagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODFPOWIEDNIA ŻAŁOBA. Panie wybrały odpowiedni kolor. Chodzi o żałobę po usuniętych, zamordowanych dzieciach, które nie mogły dorosnąc i zobaczyć tego marszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukanie rozwiązania w umyślnym, aktywnym niszczeniu byłoby uznaniem wyższości siły nad rozumem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyvilized? ... sometimes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie kobiety to bestie bo nawet zwierzęta tak się nie zachowują. jeśli ktoś morduje z premedytacją drugiego człowieka a tak mamy w przypadku aborcji winny jest najwyższej kary. Tak się składa że w przyrodzie wszystko dąży do "constans" wszystko musi się wyrównać, jeżeli ciału fizycznemu damy energię to te ciało musi je oddać, inaczej jeśli rzucimy kamień to on spadnie, podobnie jest w filozofii. WIĘC OSTRZEGAM TE BIEDNE KOBIETY PRZED SPRAWIEDLIWOŚCIĄ. A po za tym dzisiejsza medycyna może zaszyć i po krzyku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stwierdzam pewną nie konsekwencję w projekcie ustawy... Jeżeli przy aborcji jest stawiany znak = z morderstwem. To pytam się dlaczego projekt przewiduje kare ograniczenia wolności tylko do 5 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Izraelu aborcja jest surowo zabroniona - stwierdzono, że "nie można mordować swoich obywateli". Co na to środowiska lewackie z GWymiotna i jej aaronami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brodaty kodziarz - alimenciarz, który ma dzieci i pani od 3ej ligii hokeja z partii obłudy - matka dwóch synów krzyczą: jestem za aborcją! Tak wygląda schiz lliberałów i lewactwa - co innego robią, co innego myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne zdjęcie do artykułu - walka kobiet o zabijanie dzieci i dziecko pomiędzy nimi. Hipokryci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoda kobietko-chcesz być sędzią by decydować o życiu, śmierci swego dziecka?.Wcielać się w rolę Pana Boga?- nie masz takiego prawa.Twoja mama pozwoliła ci żyć-chociaż zapewne nie było jej łatwo wychować cię. Chore dziecko w łonie matki to też zapewne twoja sprawka- narkotyki,używki, doustne środki anty.., dopalacze ,alkohol, papierosy. Jednym słowem jakość prowadzenia przyszłych matek powoduje, że rodzi się dużo dzieci upośledzonych. Matki dzieci upośledzonych powiedzcie prawdę na tym "ciemnym proteście"- czy macie naprawdę czyściutkie sumienia w tych sprawach?. Czy te "zlepki komórek" są temu winne, że poczęły się rozwijać w takich warunkach, jakie im stworzyłyście?, Czy dziecko poczęte z gwałtu nie ma prawa do życia?. W małżeństwach zapewne też dochodzi do niechęci do współżycia ze strony kobiety- nazwijmy to cichy,czy łagodny gwałt. To też należy zabić- ten "zlepek komórek"?. Gra słów- dzisiaj kradzież milionów- to jest "wyprowadzanie".Kradzież, złodziejstwo to jest wtedy gdy pracownik (szarak) przyniesie do domu śrubkę, która zaplątała mu się w kieszeni. Proponuję aby w czasie tej aborcji (zabijania) lekarz pokazał ci ten "zlepek komórek". Zobacz GO i zapamiętaj. Pan Bóg (czy natura jak kto woli) stworzył kobietę do dawania życia, a nie zabijania.Zapytajcie o traumę te które to przeszły,czy nie mają wyrzutów sumienia, nawet dziesiąt lat po?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...